PRZECIEKI, WYCIEKI W DOMOWEJ INSTALACJI C.O. - porady >> ELES-FIX "FERDOM" Uszczelniacz do instalacji C.O. kartusz 300ml (na 100 L wody)
Usuwa niewielkie wycieki w niedostępnych miejscach. Polecany do rur miedzianych (wycieki na lutach) lub rur PEX (wycieki na łącznikach). Nie zakleja instalacj
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ

Kliknij żeby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: CAŁA OFERTA FERDOM----WYBIERZ I KUP, USZCZELNIANIE INSTALACJI C.O., WYCISZANIE C.O., PREPARATY C.O-KONCENTRATY 300ml, PRZECIEKI, WYCIEKI W DOMOWEJ INSTALACJI C.O. - porady, NOWOŚCI 2011-PROMOCJE
PROMOCJA !
Kod: FD305    
Firma: FERPRO

Cena brutto: 150.00 pln
    
Opis:


Inne opakowania / wersje tego produktu


ELES-FIX KONCENTRAT FERDOM® USZCZELNIACZ C.O. 300 ML.

Środek uszczelniający do systemów C.O. Usuwa drobne wycieki w niedostępnych miejscach instalacji, gdy reperacja jest utrudniona.
Te same cechy co LS-1 "ELES-FIX" w wygodnej formie tuby 300 ml ze skoncentrowanym produktem.
Dozowanie:1 opakowanie na 100 l. wody

- Usuwa drobne nieszczelności w systemie C.O.
- Do użycia we wszystkich systemach C.O. wykonanych z różnych metali i plastików.
- Nie blokuje pomp, zaworów, odpowietrzników.
- Można mieszać z innymi środkami FERDOM.

Zastosowanie:
 W systemach centralnego ogrzewania, chłodniczych, solarnych itp. Wszędzie tam, gdzie brak jest możliwosci dokładnego zbadania miejsca wycieku, gdzie jest utrudniony dostęp czy inny sposób reperacji wiązałby się z wysokimi kosztami. Najczęstsze zastosowanie to instalacje ogrzewania podłogowego wykonane z miedzi czy tworzyw sztucznych. SUPER US jest preparatem “inteligentnym”, nie “zakleja” całej instalacji.
Działanie jego opiera się na zwiększeniu napięcia powierzchniowego wody w zładzie. Jest to działanie stałe, gdy ELES-FIX znajduje się w zładziELES-FIX  "FERDOM" Uszczelniacz do instalacji c.o. koncentrat 300ml (na 100 l.wody)ELES-FIX  "FERDOM" Uszczelniacz do instalacji c.o. koncentrat 300ml (na 100 l.wody)e, dodatkowo jest ono wzmacniane tendencją do gromadzeniu się osadów itp w tych miejscach, które dodatkowo "zaklejają" wycieki.
 doprowadzając do stopniowego uszczelnienia. Efektywność uszczelnienia SUPER US jest ograniczona aby zapobiec zatykaniu urzadzeń bezpieczeństwa, pomp itp. dlatego całkowite uszczelnienie wszelkich typów i wielkości przecieków nie może być gwarantowane.
 Podczas uszczelniania należy obniżyć ciśnienie w instalacji do minimalnego przy którym mozliwa jest praca kotła, utrzymywać temperature w instalacji na możliwie niskim poziomie. Uszczelnienie systemu powinno nastąpić w ciągu 1 do 7 dni. Preparat neutralizuje się w instalacji. Nie ma potrzeby płukać instalacji po jego użyciu. Jedno opakowanie starczy na system okolo 100-150 L. Jeżeli nie nastąpiło uszczelnienie systemu , można cały proces powtórzyć.


FD305
"Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki cookies."

 
STRONA GŁÓWNA

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2010
Strona została wygenerowana w czasie: 0.057 sek.