>> REKO-FIX "FERDOM" Preparat wyciszający do wiszących kotłów C.O. kartusz 300ml (na 100 L wody)
Rozpuszcza z kotła osady, produkty korozji tworząc roztwór o neutralnym pH. Brak osadów to cichsza praca kotła, mniej awari. Po użyciu zostaj
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ

Kliknij żeby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: PREPARATY C.O-KONCENTRATY 300ml, USZCZELNIANIE INSTALACJI C.O., WYCISZANIE C.O., FERPRO- PREPARATY CZYSZCZĄCE i NEUTRALIZATORY, CAŁA OFERTA FERDOM----WYBIERZ I KUP
Kod: FD306    
Firma: FERDOM

Cena brutto: 150.00 pln
    
Opis:

REKO-FIX KONCENTRAT FERDOM® 300 ML.

Usuwa produkty korozji i osady kamienia kotłowego z wymiennika ciepła zapobiegając jego awariom. Dodawany do zładu wody w systemie c.o. bez konieczności odłączania kotła. - Proces regeneracji (czyszczenia) odbywa się podczas normalnej pracy c.o. przez ok 2-3 tygodnie - Usuwa stuki i hałasy powstające w instalacji - Preparat bezkwasowy, nie wymaga usunięcia z instalacji po zakończeniu czyszczenia. -Pełna sprawność kotła równa się mniejsze koszty i brak awarii. -1 TUBA na 100 litrów wody w systemie.
Do zastosowania z klasycznym pistoletem do silikonu - Wprowadzanie przez odpowietrznik grzejnika, wężyk załączony.

ZASTOSOWANIE ;REKO-FIX niweluje problemy związane z głośną praca systemu (bulgotanie, trzaski, metaliczne dźwieki itp) spowodowane osadami kamienia kotłowego wewnątrz wymiennika ciepła w kotle (węglany wapnia i magnezu)

Osady te mają inną rozszerzalność cieplną niż metal wymiennika co powoduje ustawiczne ich pękanie umożliwiając wodzie kontakt z nadmiernie rozgrzaną powierzchnią metalu. Może to powodować powstawanie pary i typowy odgłos bulgotania. Głośna praca kotła wskazuje także na inne problemy. Osady mogą spowodować przegrzew kotła i możliwość jego awarii. Osady, które są doskonałym termo-izolatorem powodują zmniejszenie przewodności cieplnej pomiędzy palnikiem i wodą w systemie c.o. Zwiększa to w znaczny sposób koszty eksploatacji systemu. Straty mogą dochodzić nawet do 20%.

SKŁADOWANIE, PRZECHOWYWANIE Roztwór obojętny organicznych fosfonianów i sulfonowanych polimerów. Chronić przed mrozem i wysokimi temperaturami.

ŚRODKI BEZPIECZEÑSTWA ;Produkt nie jest toksyczny, ale jak inne chemikalia wymaga ostrożnego obchodzenia się i trzymania poza zasięgiem dzieci. Wystrzegać się przypadkowego spożycia. W razie kontaktu z oczami lub skórą przemyć niezwłocznie dużą ilością wody. Jeżeli symptomy pozostają, skontaktować się z lekarzem. Produkt nie zawiera składników szkodliwych wymagających zgłoszenia zgodnie z Dyrektywą 88/379/EEC. 

 


FD306
"Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki cookies."

 
STRONA GŁÓWNA

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2010
Strona została wygenerowana w czasie: 0.195 sek.