>> CH-33. System Safe "FERPRO"* Inhibitor 0,5% najwyższej skuteczności do systemów C.O./HVAC. Op.5 L (na 1 m3 zładu)
Wykonanych z różnych materiałów. Zapobiega; powstawaniu korozji, osadów, skażeniu biolog. reguluje pH. Atest Buildcert/UK..
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: -PREPARATY ZABEZPIECZAJĄCE FERDOM FERPRO, SYSTEM-SAFE Certyfikowane Inhibitory FERDOM FERPRO, CAŁA OFERTA FERPRO----WYBIERZ I KUP, BUDOWNICTWO WIELORODZINNE, SZKOŁY, BIURA C.O./C.W.U.
Kod: FP330    
Firma: FERPRO

Cena brutto: 1091.97 pln
    
Specyfikacja towaru w pliku PDF   Wielkość: 171 KB 

Opis:
Zalety stosowania inhibitora do systemów centralnego ogrzewania (szczególnie do instalacji mieszanych elementami z aluminium i miedzi) zna każdy dobry instalator czy inżynier sanitarny, a w momencie kłopotów z instalacją c.o. dowiaduje się o nich każdy właściciel czy administrator. Czasami niestety nie w porę......

Prawdą jest że wielokrotnie spotykamy się z pewnym sceptycyzmem, czy inhibitor naprawdę zadziała, czy jest lepszy firmy X czy Y? Nie ułatwia tej sprawy fakt że nie ma jednej ogólnoeuropejskiej normy dotyczącej skuteczności działania inhibitorów c.o. szczególnie w instalacjach domowych. Ale sytuacja zaczyna się zmieniać dzięki Wielkiej Brytanii.

Z ponad 25 milionami wodnych instalacji c.o. Wielka Brytania ma największe doświadczenie w tym zakresie w Europie. Dlatego też tam ustalono normę CIAS (System Aprobat Inhibitorów Chemicznych) za zgodność z którą jest odpowiedzialna niezależna instytucja BUILDCERT (http://www.buildcert.com/cias.htm), a na jej stronie jest lista certyfikowanych produktów. Symbol BUILDCERT na opakowaniu inhibitora wskazuje że produkt został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii, przebadany przez akredytowane laboratorium, odpowiada parametrom normy oraz że prowadzona jest stała kontrola produktu z półek sklepowych przez BUILDCERT. Za nieuprawnione używanie znaku BUILDCERT grozi odpowiedzialność karna.

Norma CIAS obejmuje 3 zakresy działania inhibitora; ochrona antykorozyjna metali (stal, aluminium, mosiądz, miedź, stal nierdzewna), zapobieganie osadom oraz brak oddziaływania na materiały niemetaliczne jak EPDM, NBR (uszczelki, oringi itp). Inhibitor aby został certyfikowany musi przejść pozytywnie wszystkie parametry badań a producent musi posiadać certyfikat zapewnienia jakości produkcji EN ISO 9001.

Najnowszy inhibitor FERDOM FERPRO CH-33  SystemSafe/DM został wyprodukowany i konfekcjonowany przez wiodąca w Wielkiej Brytanii firmę i dostarczany jest w oryginalnych opakowaniach dla odbiorcy w Polsce. Inhibitor ten nie tylko spełnił wszystkie kryteria normy CIAS (numer certyfikatu BC1215/0313) ale przekroczył je we wszystkich trzech zakresach średnio o 400% (szczegóły w karcie produktu). Dodatkowo inhibitor zawiera środki do zapobiegania skażeniu biologicznemu. Każde opakowanie CH-33 dostarczane jest z Certyfikatem Autentyczności. Certyfikat i opakowanie inhibitora zabezpieczone jest numerowanym hologramem - dającym 100% pewność dla użytkownika lub administratora użycia właściwego produktu.

Cena promocyjna inhibitora FERDOM FERPRO CH-33  SystemSafe/DM na średniej wielkości dom jednorodzinny to 159 zł brutto, na instalację większą na każdy 1 m3 1099 zł brutto. Grupa produktów System-Safe obejmuje także testery inhibitora oraz zestaw do badania parametrów wody. Aby zapoznać się z ofertą SystemSafe FERDOM FERPRO odwiedź naszą stronę www.ferdom.pl

Opakowanie na 1000 litrów wody w systemie c.o. (1 m3)
- składa się z 10 pojemników
  Inną pojemność opakowania możesz kupić tutaj TUTAJ
.  SYSTEM-SAFE Certyfikowany inhibitor c.o. FERDOM FERPRO...SYSTEM-SAFE Inhibitor c.o. karta charakterystyki MSDS
  Pełna charakterystyka i wyniki badań         Karta charakterystyki produktu (MSDS)

Aby dokument wydrukować lub zapisać w pliku pdf - kliknij na dokument, po jego otwarciu kliknij na ikonkę w dolnym, prawym rogu

FP330
"Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki cookies."

 
STRONA GŁÓWNA

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2010
Strona została wygenerowana w czasie: 0.110 sek.